BALIKESİR DURSUNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Aday Öğretmenler İle Tanışma Toplantısı Düzenlendi

Aday Öğretmenler İle Tanışma Toplantısı Düzenlendi

 

 

Aday Öğretmenler İle Tanışma Toplantısı Düzenlendi

 2016 Şubat öğretmen atama döneminde 2. aşamada aday öğretmen olarak yetiştirilmek üzere İlimiz Milli Eğitim Müdürlüğü emrine atanan öğretmenler ile tanışma toplantısı 04/03/2016 Cuma Günü düzenlendi.

Dursunbey İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde düzenlenen tanışma toplantısında Dursunbey  İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ümit GÖKDEMİR, Dursunbey İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Sayın Ahmet HAYAT, Dursunbey İlçe Milli Eğitim Mebbis Yöneticisi Muharrem ONAT, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Personeli ve aday öğretmenler katıldı.

 

İlçemize atanan aday öğretmelerimizle tanışmak, mesleki dayanışmalarını güçlendirmek,  öğretmenler arasındaki sevgi ve saygı bağlarını kuvvetlendirmek, mesleklerinin yüceliği ve bilincinin farkındalığını oluşturmak amacıyla düzenlenen toplantıda başarıya varmak ilk adımı atmakla mümkündür. Adımınız ve yeni göreviniz hayırlı olsun.” dilekleriyle sözlerine başlayan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ümit GÖKDEMİR, İlçemize yetiştirilmek üzere atanan öğretmenlere “Dursunbey’e öncelikli olarak hoşgeldiniz. Ülkemizin çocuklarını en iyi şekilde eğitmek üzere el birliğiyle hareket ediyoruz, inşallah onları sizler aracılığıyla yarınlara hazırlayacağız.

Ümit GÖKDEMİR; "Dursunbey İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak her türlü sorununuzda, probleminizde ben yanınızda olacağım. Yeni görevinizin sizlere hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Toplantının devamında iletişim, zaman yönetimi, süreç yönetimi, başarıyı arttırma çalışmaları ve projeler konularında aday öğretmenlere yönelik bilgi paylaşımında bulunuldu.

04-03-201604-03-201604-03-201604-03-2016

Bozyokuş Mahallesi İsmail Dayı Caddesi No 44 10800 Dursunbey/BALIKESİR - 0 266 662 23 09

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.