BALIKESİR DURSUNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Ailenle Kucaklaş Zararlı Maddelerden Uzaklaş" Projesi Faaliyetleri devam ediyor...

                 


 

Ailenle Kucaklaş Zararlı Maddelerden Uzaklaş Projesi kapsamında yaklaşık 200 kişiden oluşan bir grupla 26 Aralık cumartesi günü saat 16:00 ‘da Best Balıkesir  - Tofaş arasında oynanan Basketbol maçını izlemeye gittik. Proje ortağımız Best Balıkesir’e destek vermek amacıyla tribünlerdeki yerlerimizi aldık. Maç öncesinde Projemize destek olan Best Balıkesir Klübü ve misafir Takım Başkanlarına ve takım koçlarına projemize verdikleri desteğe teşekkür için hazırladığımız plaketleri kendilerine takdim ettik. Best Balıkesir Kulüp Başkanı Gafur ÇOYMAK’a Kaymakamımız Yaşar AKSANYAR, Tofaş Kulüp Başkanı Okan BAŞ’a Emniyet Müdürümüz Erol AKAR, Best Balıkesir Koçu Mete BABAOĞLU ‘na İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Hüseyin AŞIK ve Tofaş Koçu Orhun ENE’ ye Milli eğitim Mürdümüz Ümit GÖKDEMİR plaketlerini takdim ettiler.

 

Best Balıkesir Basketbol takımı Maça başlamadan önce proje afişimizle tribünleri selamladı. Balıkesir ve Bursa taraftarları da bu güzel jeste alkışlarıyla destek verdiler.

 

Aileleriyle birlikte güzel bir basketbol mücadelesi izleyen öğrencilerimiz keyifle zevkli bir maç seyrettiler. Yaptıkları tezahüratlarla takımımıza destek veren öğrencilerimizin mutlulukları yüzlerinden okunuyordu. Proje ekibimizde yer alan öğretmenlerimiz Esra GÜL, Hacer YALÇINTAŞ ve Uğur SATILMA da ise projemizin bir ayağını daha tamamlamanın huzur ve mutluluğu vardı.

 

Bizler de Projemize destek veren tüm öğrenci ve velilerimize, proje ortaklarımıza, bizleri bu etkinlikte yalnız bırakmayan Kaymakamımız Yaşar AKSANYAR ve İlçe Protokolümüze,  bizi en güzel şekilde ağırlayan Best Balıkesir Kulübüne, özel ilgisini esirgemeyen Best Balıkesir Kulübü Başkanı Gafur ÇOYMAK’a teşekkürü borç biliriz.

 

 

 

 

30-12-201531-12-201530-12-201530-12-201530-12-201530-12-2015

Bozyokuş Mahallesi İsmail Dayı Caddesi No 44 10800 Dursunbey/BALIKESİR - 0 266 662 23 09

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.