BALIKESİR DURSUNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Akbaşlar ve Selimağa İlk/Ortaokullarında ´BENGİ Okuma Saati´

BENGİ Okuma Saati etkinlikleri İlçe protokolünün yoğun katılımı ile sürüyor.
Akbaşlar ve Selimağa İlk/Ortaokullarında ´BENGİ Okuma Saati´

Eğitimde Kalite Yolculuğu sloganı ile geçtiğimiz eğitim-öğretim yılında uygulanmaya başlayan BENGİ Projesi kapsamında İlimiz genelinde sürdürülen ´Okuma Saati´ etkinlikleri İlçemizde de tüm hızıyla devam ediyor. Akbaşlar ve Selimağa İlk/Ortaokullarında gerçekleştirilen Okuma Saati etkinliklerine İlçe protokolü yoğun ilgi gösterdi.

 

Dursunbey Kaymakamı Sayın Nurettin YÜCEL ile birlikte İlçe Jandarma Komutanı, İlçe Milli Eğitim Müdürü, İlçe Yazı İşleri Müdürü, İlçe Müftüsü, İlçe Sağlık Müdürü, İlçe Tarım Müdürü ve İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürünün katıldığı Okuma Saati etkinliklerinde, öğrencilerimiz protokol üyeleriyle birlikte kitap okudu. Öğrencilerin Okuma Saati etkinliklerine katılmaya özen gösteren Kaymakam Nurettin YÜCEL, daire amirlerine de gösterdikleri hassasiyet için teşekkür etti.

 

Okullarda öğretmenler ile de kısa sohbet toplantıları gerçekleştiren Kaymakam Nurettin YÜCEL, idareci ve öğretmenlerimizin taleplerini not alarak çözüm için çalışacağını ifade etti.

 

07-03-201807-03-201807-03-201807-03-201807-03-2018

Bozyokuş Mahallesi İsmail Dayı Caddesi No 44 10800 Dursunbey/BALIKESİR - 0 266 662 23 09

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.