BALIKESİR DURSUNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Atatürk Ortaokulu Özel Eğitim Sınıfından Müdürlüğümüze Ziyaret

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Atatürk Ortaokulu Özel Eğitim sınıfı ve öğretmenleri İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzü ziyaret etti
Atatürk Ortaokulu Özel Eğitim Sınıfından Müdürlüğümüze Ziyaret

Milli Eğitim Müdürümüz Ümit GÖKDEMİR çocuklara özel bu günde en özel çocukları ağırlamaktan mutluluk duyduğunu ifade etti. Öğrencilerle makamında bir süre sohbet eden Müdürümüz öğrencilerin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladı. Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın daha iyi şartlarda yaşamalarını ve eğitim almalarını sağlamak için ellerinden gelen gayreti göstereceklerini kaydederek,Bu günün bütün ülkemize ve gelecek nesillerimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum dedi. Sıcak ve samimi sohbet sonunda öğrenci ve öğretmenlerimizden, dilek ve temennilerini aldı.

Bizlerde nazik ziyaretlerinden ötürü Okulumuzun tüm personeline ve öğrencilerimize teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

 

 

Bozyokuş Mahallesi İsmail Dayı Caddesi No 44 10800 Dursunbey/BALIKESİR - 0 266 662 23 09

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.