BALIKESİR DURSUNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Başarılar Diliyoruz

İlçe  Milli Eğitim Müdürlüğü olarak, 29-30 Nisan 2015 tarihlerinde yapılacak olan Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş sistemi kapsamında 8. Sınıf öğrencilerine yönelik “2. Dönem Merkezi Ortak Sınavı” öncesinde, sınava girecek tüm öğrencilere başarılar diliyoruz       İlçemizde 10 Okulumuzda  8. Sınıf öğrencilerine yönelik “2. Dönem Merkezi Ortak Sınavı” 29 Nisan 2015 Çarşamba ve 30 Nisan 2015 Perşembe günü saat 09.00’da gerçekleştirilecektir.    
Başarılar Diliyoruz

DEĞERLİ ÖĞRENCİLERİMİZ

   Müdürlük olarak sizin iyi bir eğitim almanız için gayret ve emek sarf ediyoruz.Sizler bizim gözbebeklerimizsiniz. Sizler ülkenin geleceği, bizlerin umudusunuz. Sizlerin değeri sınavdaki başarınızla ölçülemez.  Bu sınavlar bilgi birikimimize bağlı olarak anlama, yorum yapma, zamanı iyi değerlendirme, dikkat ve yeterliliklerinizi birlikte ölçmeyi hedeflemektedir.

  Eğitim-Öğretim hayatına başladığınız andan itibaren bu yana öğrendikleriniz ile hedeflerinize ulaşmak için ortaya koyduğunuz çabanın, harcadığınız emeğin, gösterdiğiniz fedakârlıkların karşılığını alacağınıza ve bu sınav sürecinden başarıyla çıkacağınıza inanıyor ve sizlere güveniyoruz.

    Tüm öğrencilerimize tek tek başarılar diliyoruz. Allah sizi ve bizleri utandırmasın.

 

 

Bozyokuş Mahallesi İsmail Dayı Caddesi No 44 10800 Dursunbey/BALIKESİR - 0 266 662 23 09

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.