BALIKESİR DURSUNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BİMER´den Şikayet Değil Gururlandıran Teşekkür

Dursunbey Çok Programlı Anadolu Lisesi´nde eğitim gören bir öğrencimizin velisi, bu yıl liseye başlayan çocuğundaki olumlu değişimleri görünce okul idaresi ve öğretmenlerine resmi kanallardan teşekkür metni gönderdi.
BİMER´den Şikayet Değil Gururlandıran Teşekkür

Dursunbey Çok Programlı Anadolu Lisesi´nde eğitim gören çocuğunun, yıl içerisinde olumlu yönde gelişme kaydettiği ve okulu seven bir öğrenci haline geldiğini gören velimiz, resmi iletişim kanallarını kullanarak teşekkür metni gönderdi. Çocuğunun "ortaokul sürecinde vasat ve söz dinlemeyen" bir öğrenci olduğunu ancak Dursunbey Çok Programlı Anadolu Lisesi´nde eğitim görmeye başladığından beri "derslerini ve okulunu seven, dinine bağlı, dürüst, dört dörtlü bir insan" olduğunu ifade eden velimizin bu mesajı başta okul idareci ve öğretmenleri olmak üzere, tüm Dursunbey İlçe Milli Eğitim Ailesini mutlu etti.

 

Sadece olumsuz durumlarda kullanılan resmi iletişim kanallarını gördüğü ve yaşadığı olumlu durumları ifade etmek için kullanan velimize İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ümit GÖKDEMİR ise aşağıdaki metin ile cevap verdi.

 

"

Resmi iletişim kanalları aracılığıyla, İlçemiz okullarından Dursunbey Çok Programlı Anadolu Lisesi idareci ve öğretmenlerine gönderdiğiniz teşekkür metnini öğrenmiş bulunmaktayız.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak nadiren karşılaştığımız bu durum karşısında tüm eğitim camiası olarak gururlandık, memnun olduk. Okulumuzun idarecilerini, öğretmenlerini ve tüm çalışanlarını tebrik ettik.

Ayrıca sizin gibi duyarlı, vefalı ve eğitimin aile ve okulda bir bütün olduğunu gösteren veli olarak sizlere de çok teşekkür ederiz. Anlaşılan o ki okulun işini kolaylaştıran sizin gösterdiğiniz tutumdur.

Bütün gayretimiz böyle sonuçlar almak içindir. Yarınlarımız olan evlatlarımızı en iyi çekilde yetiştirmek, ailesine, milletine, vatanını hayırlı evlat olarak görmektir.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak siz kıymetli velimizi, emekleri boşa çıkarmayan öğrencimizi, idareci ve öğretmenlerimizi canı gönülden tebrik ediyorum.

Bu güzel yazıyı görmekten dolayı şükrediyorum. Bunların varlığı ve devamı adına dua ediyorum.

Saygılarımla...

 

Ümit GÖKDEMİR

İlçe Milli Eğitim Müdürü

"

Bozyokuş Mahallesi İsmail Dayı Caddesi No 44 10800 Dursunbey/BALIKESİR - 0 266 662 23 09

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.