BALIKESİR DURSUNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DİŞ FIRÇALARI SAHİPLERİNE ULAŞTI

Dursunbey Belediyesi ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün ortak yürüttüğü , “Dursunbey , Ağız ve Diş Sağlığı Konusunda Bilinçleniyor” projesi kapsamında , Dursunbey’deki tüm okullarımıza, Dursunbey Belediye Başkanlığınca  sponsor olunan , toplamda  6672 öğrencimize  , 6672 adet Diş Macunu ve Diş Fırçasından oluşan set dağıtımı yapıldı.
DİŞ FIRÇALARI SAHİPLERİNE ULAŞTI

Dursunbey’imizi bu konuda bilinçlendirmeye yönelik proje özellikle öğrenciler tarafından sevinçle karşılandı.

Tüm öğrencilerimize , “ağız ve diş sağlığı” konusunda, öğretmenlerimiz tarafından bilinçlendirme çalışmaları yapılmış ve bir duyarlılık geliştirmek adına çaba sarf edilmiştir.

 

Bu konuda en önemli katkıyı sunan Dursunbey Belediye Başkanımıza ve Belediyemize bağlı Sosyal Hizmet Merkezi yetkililerimize, ayrıca setlerin dağıtımında emeği geçen okul müdürlerimiz ile bilinç oluşmasında olmazsa olmaz değerli öğretmenlerimize teşekkür eder, öğrencilerimizin ağız ve diş sağlığı konusunda duyarlılıklarının artmasını ve davranış haline dönüştürmelerini umut ederiz.

Bozyokuş Mahallesi İsmail Dayı Caddesi No 44 10800 Dursunbey/BALIKESİR - 0 266 662 23 09

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.