BALIKESİR DURSUNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Dursunbey Belediyesi İle İşbirliği Protokolü İmzalandı

Dursunbey Belediyesi ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Halk Eğitim Merkezi ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü arasında işbirliği protokolü imzalandı.
Dursunbey Belediyesi İle İşbirliği Protokolü İmzalandı

Başta BENGİ Projesi etkinlikleri olmak üzere ilçemizde düzenlenen öğrenci ve gençlere yönelik sosyal ve kültürel faaliyetleri sistematik hale getirmek adına ilgili faaliyet yürütücüsü kurumlar olan Dursunbey Belediyesi, Dursunbey İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Halk Eğitim Merkezi ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü arasında protokol imzalandı. İmza törenine Dursunbey Belediye Başkanı Sayın Ramazan BAHÇAVAN ve Dursunbey İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Ümit GÖKDEMİR katıldı.

 

Geçtiğimiz yıllarda da tüm faaliyetlerde birbirine maddi manevi destek olan kurumlar, bu desteği resmileştirdi. Belediye Başkanı Ramazan BAHÇAVAN yaptığı kısa açıklamada "Dursunbey´e ve Dursunbey Halkına faydası olacağını düşündüğümüz her faaliyete tüm gücümüzle destek olmaya devam edeceğiz" dedi. İlgisi ve desteği için Ramazan BAHÇAVAN´a teşekkür eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Ümit GÖKDEMİR ise "Yıllardır süren verimli işbirliğini daha da ileriye götürmek, BENGİ Projesi ile Balıkesir´de yakılan ateşi İlçemizde diri tutmak amacıyla bu protokolü imza altına alıyoruz, bu protokolün daha büyük projeler ve etkinliklerin gerçekleştirilmesine katkısı olacaktır." şeklinde konuştu.

 

06-07-201706-07-201706-07-2017

Bozyokuş Mahallesi İsmail Dayı Caddesi No 32 10800 Dursunbey/BALIKESİR - 0 266 662 23 09

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.