BALIKESİR DURSUNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Dursunbey Çok Programlı Anadolu Lisesi BENGİ İle Okuyor...

Dursunbey Kaymakamı Sayın Nurettin YÜCEL BENGİ Projesi kapsamında okul ziyaretlerine devam ediyor.
Dursunbey Çok Programlı Anadolu Lisesi BENGİ İle Okuyor...

"Eğitimde Kalite Yolculuğu" sloganıyla yürütülmeye başlanan BENGİ Projesi kapsamında Dursunbey Kaymakamı Sayın Nurettin YÜCEL ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Ümit GÖKDEMİR Dursunbey Çok Programlı Anadolu Lisesi´ni ziyaret etti.

 

Kaymakam Nurettin YÜCEL´i karşılayan Okul Müdürü Mustafa ÖZCAN, okul hakkında kısa bilgilendirme yaptı. Ardından öğretmenlerle sohbet toplantısı gerçekleştirilerek, okulda faaliyet gösteren bölümler ve okul işleyişi hakkında bilgi alışverişi yapıldı.

 

Öğrencilerle birlikte Okuma Saati etkinliğine de katılan Kaymakam Nurettin YÜCEL ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Ümit GÖKDEMİR, öğrencilerle birlikte kitap okudu.  Okuma Saati sonrası öğrencilerle sohbet eden Ümit GÖKDEMİR ise okuma alışkanlıklarını artırmalarını tavsiye ederken, okuma faaliyetlerini bir ileri aşayamaya yani yazmaya dönüştürmelerinin kendileri için çok farklı ufuklar açacağını ve okumanın daha da keyifli hale geleceğini söyledi.

 

18-10-201718-10-201718-10-201718-10-201718-10-2017

Bozyokuş Mahallesi İsmail Dayı Caddesi No 44 10800 Dursunbey/BALIKESİR - 0 266 662 23 09

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.