BALIKESİR DURSUNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Dursunbey Kaymakam´ımız Sayın Yaşar AKSANYAR Valilik Makamı´nda...

Dursunbey Kaymakam´ımız Sayın Yaşar AKSANYAR Valilik Makamı´nda...

          Dursunbey Atatürk Ortaokulu ve Çok Programlı Anadolu Lisesi´nin hazırladığı ve yürüttüğü,Dursunbey Belediyesi ve  İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü´müzün ortak olduğu; "Ailenle Kucaklaş, Zararlı Maddelerden Uzaklaş" Projesi ekibi Sayın Kaymakamımız Yaşar AKSANYAR,  İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ümit GÖKDEMİR ve İl Milli Eğitim Şube Müdürümüz sayın Rabiye KAHRAMAN eşliğinde Balıkesir valisi Sayın Mustafa YAMAN tarafından kabul edildi.

          Sayın Valimiz Mustafa YAMAN projede emeği geçenlere teşekkür etti. Sayın Valimiz Mustafa YAMAN; daha önce Borussia Dortmund´un yıldız oyuncusu İlkay Gündoğan, Barcelona´nın ünlü yıldızı Arda Turan, ve Yüksek Seçim Kurulu Başkanımız  Sadi Güven gibi isimlerin de projeye destek için  giydiği proje formasını giyerek projemize olan desteğini gösterdi.

19_11_2015 Ailenle Kucakla ktlklerden uzakla Vali bey ziyareti 19_11_2015 Ailenle Kucakla ktlklerden uzakla Vali bey ziyareti 19_11_2015 Ailenle Kucakla ktlklerden uzakla Vali bey ziyareti 19_11_2015 Ailenle Kucakla ktlklerden uzakla Vali bey ziyareti

Bozyokuş Mahallesi İsmail Dayı Caddesi No 44 10800 Dursunbey/BALIKESİR - 0 266 662 23 09

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.