BALIKESİR DURSUNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Dursunbey MTAL´de İsmail Akkoyun Anısına Yemek Verildi

Geçtiğimiz hafta kaybettiğimiz değerli öğretmen arkadaşımız İsmail Akkoyun anısına görev yaptığı Dursunbey Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´nde yemek verildi.
Dursunbey MTAL´de İsmail Akkoyun Anısına Yemek Verildi

25 Eylül 2016 tarihinde elim bir trafik kazası sonucu hayatını kaybeden kıymetli öğretmenimiz İsmail Akkoyun anısına uzun yıllar hizmet ettiği ve son dönemde müdür yardımcılığı görevini üstlendiği Dursunbey Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´nde bir organizasyon düzenlenerek yemek verildi.

 

Yemeğe Kaymakam Yaşar Aksanyar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ümit Gökdemir, Şube Müdürümüz Ahmet Köse´nin yanı sıra çok sayıda öğretmen ve arkadaşı katıldı. Katılımcılara hitaben ev sahibi olarak kısa bir konuşma yapan Dursunbey Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Faruk Balcı; kıymetli öğretmenimizin anısına sahip çıktıkları için misafirlere teşekkür etti. 

 

Dursunbey Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´nin hali hazırda faaliyet gösteren kütüphanesine "İsmail Akkoyun Kütüphanesi" ismi verildi. Ayrıca Dursunbey Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´nde İsmail Akkoyun anısına bir köşe oluşturuldu.

 

05-10-201605-10-201605-10-2016

Bozyokuş Mahallesi İsmail Dayı Caddesi No 44 10800 Dursunbey/BALIKESİR - 0 266 662 23 09

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.