BALIKESİR DURSUNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DURSUNBEY YBO BÖLGE ŞAMPİYONU

25-26 Mart 2015 tarihlerinde Manisa ilinde yapılan Okullar arası Bocce grup birinciliğine katılan Dursunbey Yatılı Bölge Ortaokulu öğrencileri müsabakalarda göstermiş olduğu mükemmel performansla grup lideri olarak Mersinde yapılacak olan Türkiye finallerine katılmayı başardı.
DURSUNBEY YBO BÖLGE ŞAMPİYONU

Dört ayrı bölge de yapılan, bölgelerinin en iyi takımlarının katıldığı Bocce müsabakalarında Okulumuz; Mersin,Afyonkarahisar,İstanbul,İzmir,Edirne,Eskişehir,Kocaeli,Manisa,Denizli,Antalya,Aydın,Bilecik, Bolu,Isparta,Muğla Sakarya illerinden şampiyon takımların katıldığı müsabakalarda rakiplerini net skorlarla yenerken diğer teknik heyet ve rakip takımlarında takdirini topladılar.

Başarılarını paylaşmak adına müdürlüğümüzü ziyaret eden şampiyonlarımızı İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ümit GÖKDEMİR ödüllendirdi.

Bizlere Öğretmeleri Ferit USLU yönetiminde iki yıl üst üste Mersinde Türkiye Finallerine katılmanın gururunu yaşatan tüm okul öğrencilerimize ve emeği geçen tüm personelimize teşekkür eder,   17-19 Mayıs tarihlerinde Mersin’de yapılacak final müsabakalarında başarılar dileriz.

Bozyokuş Mahallesi İsmail Dayı Caddesi No 44 10800 Dursunbey/BALIKESİR - 0 266 662 23 09

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.