BALIKESİR DURSUNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Dursunbey YBO Türkiye 7.si

17-18-19 Nisan 2015 tarihlerinde Mersin ilinde yapılan, Bölgelerinde şampiyon olan Türkiye’nin en iyi 16 takımının katıldığı Bocce Türkiye Şampiyonasında Dursunbey YBO öğrencileri çok başarılı oyunlar ortaya çıkardı. Yapılan mücadeleler sonucunda Mersin, Ankara, Bursa, Samsun ve Bolu İllerini yenerek Türkiye 7. si oldu. Mücadelelerin çok çetin geçtiği şampiyonada takımımız Antalya ve Adana maçlarını bariz üstünken kaybeden öğrencilerimiz aldıkları bu dereceye sevinemediler. 
Dursunbey YBO Türkiye 7.si

İki yıl üst üste Türkiye şampiyonasına katılma başarısı gösteren öğrenciler; Önümüzdeki yıl için daha çok çalışacaklarını ve ilk üçe gireceklerinin sözünü verdiler.

 

Takım olarak iyi işler başardıklarını söyleyen Okul Beden Eğitimi öğretmeni Ferit USLU ; “Şans faktörü yanımızda olsaydı, şu an karşınıza Türkiye Şampiyonu olarak çıkardık.  Bu takım 6.sınıf öğrencilerinden oluşuyor. Önümüzde var olan iki yıl çalışmaların dozunu ve teknik-taktik kapasitesini arttırıp çok iyi işler başaracağımıza inanıyorum. Bu süreçte her daim yanımızda olan, başarı dileklerini ileten herkese teşekkür ederiz." dedi.Bizlerde başarılarından dolayı öğrenci ve öğretmenlerimizi kutluyor,yeni başarılar bekliyoruz.                                                                                                                                                  


 

Bozyokuş Mahallesi İsmail Dayı Caddesi No 44 10800 Dursunbey/BALIKESİR - 0 266 662 23 09

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.