BALIKESİR DURSUNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

eTwinning Bilgilendirme Semineri

İlçemiz öğremenlerine yönelik olarak AB eTwinning Programı bilgilendirme semineri gerçekleştirildi.
eTwinning Bilgilendirme Semineri

Avrupa Birliği Erasmus+ Programı alt başlıklarından olan ve her geçen gün önem kazanan eTwinning projesi bilgilendirme semineri İlçemizde görev yapan 30 öğretmenin katılımı ile gerçekleştirildi. Balıkesir eTwinning İl Koordinatörü Sayın Ümit YEL´in sunumu ve uygulamaları ile yaklaşık 6 saat süren etkinlikte eTwinning Portal, eTwinning Live ve Twinspace başlıklarında bilgilendirme yapıldı.

 

Yenilikçi eğitim uygulamaları kapsamında web 2.0 uygulamaları hakkında ön bilgilendirmenin de yapıldığı seminerde öğretmenlerimiz bireysel veya kurumsal olarak yürüttükleri proje deneyimleri paylaşarak, yaşadıkları sorunlar ile ilgili bilgi alışverişinde bulundular.

 

Öğretmenlerin web 2.0 konusunda da oldukça istekli olması üzerine 2. dönem hizmet içi eğitim planında konu ile ilgili etkinliklere yer verilmesi kararı alınan seminerin öğretmenlerimiz için oldukça verimli geçtiği gözlendi.

 

09-01-201809-01-201809-01-2018

Bozyokuş Mahallesi İsmail Dayı Caddesi No 44 10800 Dursunbey/BALIKESİR - 0 266 662 23 09

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.