BALIKESİR DURSUNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Gökçedağ İlkokulu Eğitimde Yenilikçilik Ödülleri´nde Saha Ziyareti Kapsamına Alındı

Eğitimde Yenilikçilik Ödülleri´nde Gökçedağ İlkokulu Batı Marmara Bölge Finali öncesi son adım olan Saha Ziyareti aşamasına yükseldi.
Gökçedağ İlkokulu Eğitimde Yenilikçilik Ödülleri´nde Saha Ziyareti Kapsamına Alındı

Milli Eğitim Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığı tarafından öğretim alanında özgün ve modern uygulamaların geliştirilmesi, yaygınlaştırılması ve ödüllendirilecek teşvik edilmesi amacı ile 2016-2017 eğitim öğretim yılında 5. si düzenlenen "Eğitim Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri" kapsamında Gökçedağ İlkokulu´nun "Gökçedağ Olimpiyatları" adlı başvurusu Batı Marmara Bölgesi, Olumlu Tutum ve Davranışların Geliştirilmesi kategorisinde Bölge Finalleri öncesi son adım olan Saha Ziyaretleri aşamasına yükseldi.

 

Bu sonuçla Türkiye genelinde 188 okul arasına adını yazdıran Balıkesir´in 5 okulundan birisi oldu.

 

Okulumuzun başvurusu 22-26 Mayıs tarihlerinde Bakanlığımız yetkilileri tarafından yerinde ziyaret edilerek Bölge Finaline katılım durumu belirlenecek.

 

Başarılarından dolayı Gökçedağ İlkokulu idareci, öğretmen, öğrenci ve velilerini tebrik eder, Bölge Finallerine katılmalarını temenni ederiz.

Bozyokuş Mahallesi İsmail Dayı Caddesi No 44 10800 Dursunbey/BALIKESİR - 0 266 662 23 09

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.