BALIKESİR DURSUNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Hutbe Okuma" Yarışması Dursunbey´de Yapıldı

Türk Milli Eğitim sisteminin amaçlarına uygun olarak Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinin, mesleki, sosyal ve kültürel yönden kendilerini geliştirerek özgüven duygusu kazanmaları amacıyla Anadolu İmam Hatip Lisesi ile Çok Programlı Lise bünyesindeki İmam Hatip Lisesi programına devam eden öğrenciler arasında düzenlenen " Hutbe Okuma " yarışması İl finali Dursunbey Anadolu İmam Hatip Lisesi ev sahipliğinde 18 Nisan 2015 Cumartesi günü saat 10.00´da İlçemiz Dursunbey Yeni Camii de yapıldı.


Balıkesir’in çeşitli ilçelerinden On bir Okulumuzdan öğrencilerimizin katıldığı kaybedeni olmayan yarışma sonucunda;  

1.      1.Bigadiç Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğrencisi Sercan KUYAK

2.      2.Dursunbey Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğrencisi Ramazan KALABAK

3.      3.Savaştepe Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğrencisi Samet ÖZÇETİN

 

İlk üç dereceyi elde etmişlerdir. Yarışmaya katılıp jüri üyeleri önünde Hutbelerini en güzel şekliyle okumaya çalışan tüm öğrencilerimizi, onların yetişmesinde emeği geçen Öğretmenlerimizi ve velilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz. Ayrıca yarışmaya yoğun katılım sağlayarak desteklerini esirgemeyen sivil toplum kuruluşlarımıza ve Dursunbey halkına da teşekkürü borç biliriz.

Bozyokuş Mahallesi İsmail Dayı Caddesi No 44 10800 Dursunbey/BALIKESİR - 0 266 662 23 09

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.