BALIKESİR DURSUNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf CENGİZ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü´müzü ziyaret etti...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf CENGİZ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü´müzü ziyaret etti...

             18/11/2015 Çarşamba günü Dursunbey Mesleki Eğitim Merkezinde gerçekleştirilen toplantıya katılan İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf CENGİZ, toplantı sonrası müdürlüğümüzü ziyaret etti. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ümit GÖKDEMİR, Müdürlüğümüz ve bağlı kurumlar hakkında bilgilendirmelerde bulundu.İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf CENGİZ ile İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ümit GÖKDEMİR, Dursunbey Kaymakamı Sayın Yaşar AKSANYAR ve Belediye Başkanı Sayın Ramazan BAHÇAVAN´ı makamlarında ziyaret ettiler. İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf CENGİZ,  Dursunbey Belediye başkanlığına yapılan ziyarette; yeni yapılması planlanan Dursunbey Anadolu İmam Hatip Lisesi´nin 7 Aralıkta ihale edileceğini belirtti.             

 OKUL 90 BİN METREKARELİK ALANA KURULACAK 

            Konu hakkında açıklama yapan Belediye Başkanı Sayın Ramazan Bahçavan İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlerinin müjdeli bir haber ile kendisini ziyarete geldiklerini belirtti.  Başkan Bahçavan İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Yusuf Cengiz’in teftiş kurulu başkanlığı döneminden bu yana yakından takip ettiği İmam Hatip Kampüsünün ihale tarihi müjdesini aldıklarını söyledi.  Yaklaşık 90 Bin metrekarelik alanda kurulacak olan okulun içinde Spor Salonu ve yurtların olacağını ifade eden Bahçavan, 7 Aralık Pazartesi günü okulun yapım ihalesinin yapılacağını söyledi. Başkan Bahçavan son olarak bu okulun yapılmasında emeği geçen İl ve İlçe Milli eğitim müdürlerinin yanı sıra Strateji geliştirme daire Başkanı Veysel Erdel’e, hayırseverlere ve tüm emeği geçenlere teşekkür etti.

             Sayın Kaymakamımız Yaşar AKSANYAR, Belediye Başkanımız Sayın Ramazan BAHÇAVAN, Ganizon Komutanımız Sayın Üsteğmen Ömer Faruk Gürsoy, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf CENGİZ, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ümit GÖKDEMİR ve Mesleki Eğitim Merkezi Müdürleriyle fidanlıktaki yemek programına katılındı.

 

 

18_11_2015 İl Milli Eğitim Müdür Ziyaret18_11_2015 İl Milli Eğitim Müdür Ziyaret18_11_2015 İl Milli Eğitim Müdür Ziyaret18_11_2015 İl Milli Eğitim Müdür Ziyaret18_11_2015 İl Milli Eğitim Müdür Ziyaret18_11_2015 İl Milli Eğitim Müdür Ziyaret

Bozyokuş Mahallesi İsmail Dayı Caddesi No 44 10800 Dursunbey/BALIKESİR - 0 266 662 23 09

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.