BALIKESİR DURSUNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Taşıma Toplantısı Yapıldı

Taşıma Toplantısı Yapıldı

 

 

Taşımalı Şoför Eğitimi Yapıldı.

 

2015–2016 Eğitim Öğretim yılı Taşımalı Şoför Eğitimi Öğretmenevi Toplantı  Salonunda yapıldı.

 

Öğretmenevi Müdürlüğümüzün  Toplantı  Salonunda yapılan Taşımalı Şoför Eğitimi Polis Memuru Saim DİNÇ, Trafik Jandarma Uz.Çvş Murat KÖKSAL, Doktor Mehmet SARI,  taşıma yapılan İlkokul, Ortaokul ve Ortaöğretim okulların müdürleri ile taşıma ihalesini alan yüklenici firma yetkilileri ve şoförlerimizin katılımlarıyla 19-20 Kasım 2015 tarihlerinde yapıldı.

      

      Toplantıda konuşan Şube Müdürümüz´ “Özellikle öğrencilerimizin güvenli bir şekilde evlerinden okullarına ve de okullarından da evlerine dönmelerinin önemini vurguladı.  Taşıma sırasında öğrenci güvenliği için maksimum düzeyde duyarlı olunmasını istedi. İkili ilişkilerin önemini belirtirken, kılık kıyafetlere dikkat edilmesini hatırlattı. Öğrenci ve velilerle ilişkilerde güler yüz, anlayış ve hoşgörü ilkelerinden vazgeçilemeyeceğini vurguladı. Eğitimin yükünü çeken taşıma şoförlerine yaptıkları işin önemine vurgu yaparak kazasız belasız bir taşıma dönemi temenni ederek sözü eğitmenlerimize bıraktı.

       Eğitmenlerimiz değişen yeni kurallar, Trafik kuralları, servis sırasında dikkat edilecek hususlar, ilkyardım, diyabet ve obezite konularında bilgilendirmeler yaptı.     

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze bağlı  10 ilk ve ortaokul taşıma merkezine 61 araçla 855 öğrenci taşınmakta, 7 ortaöğretim merkezine 54 araçla 821 öğrenci taşınmaktadır. Eğitimimize taşıma yapan 122 şoförümüz katılmıştır.

       Bizler de toplantımıza katılan eğitmen ve şoförlerimize teşekkür ediyor.Her türlü kaza ve belalardan uzak bir taşıma dönemi geçirmeyi temenni ediyoruz.

20_11_2015 Tama Toplants20_11_2015 Tama Toplants20_11_2015 Tama Toplants20_11_2015 Tama Toplants

Bozyokuş Mahallesi İsmail Dayı Caddesi No 44 10800 Dursunbey/BALIKESİR - 0 266 662 23 09

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.