BALIKESİR DURSUNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçemizde Okuma-Yazma Seferberliği Yoğun Katılımla Başladı!

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN ve Eşi Hanımefendi Sayın Emine ERDOĞAN himayelerinde başlatılan Okuma-Yazma Seferberliği halkımızın yoğun katılımı ile başladı.
İlçemizde Okuma-Yazma Seferberliği Yoğun Katılımla Başladı!

14 yaş üstü okur-yazar olmayan vatandaşlarımızın okuma-yazma öğrenebilmesi için Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN ve Eşi Hanımefendi Sayın Emine ERDOĞAN himayelerinde başlatılan Okuma-Yazma Seferberliği halkımızın yoğun katılımı ile başladı.

 

İlçemizde Halk Eğitim Merkezi bünyesinde yürütülen faaliyetlere başvuran 153 kursiyer için bulundukları mahallelerde 23 ayrı noktada kurs merkezleri oluşturuldu. Ülkemiz geneliyle eşgüdümlü olarak başlayan kursların açılışı ise Üçeylül İlkokulu´nda Dursunbey Kaymakamı Sayın Nurettin YÜCEL, Dursunbey Belediye Başkanı Sayın Ramazan BAHÇAVAN ve Dursunbey İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Ümit GÖKDEMİR´in katılımı ile gerçekleştirildi.

 

Kursiyerleri ziyaret eden Dursunbey Kaymakamı Nurettin YÜCEL, okuma-yazmaya olan hevesleri ve yoğun katılımları için kursiyerlere ve emeği geçen Milli Eğitim Müdürlüğü Teşkilatına teşekkür etti. Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan BAHÇAVAN, Belediye tarafından hazırlanan okuma-yazma setini kursiyerlere hediye ederken bu kutsal amaç uğruna okul sıralarını işgal eden kursiyerlerin her türlü ihtiyaçlarına maddi-manevi destek olacaklarını söyledi.

 

05-03-201805-03-201805-03-201805-03-201805-03-2018

Bozyokuş Mahallesi İsmail Dayı Caddesi No 44 10800 Dursunbey/BALIKESİR - 0 266 662 23 09

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.