BALIKESİR DURSUNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçemizde Taşımalı Öğrenci Güvenliği Eğitimi Yapıldı

İlçemizdeki öğrenci servisi şoförleri ve okul idarecilerine yönelik "Taşımalı Öğrenci Güvenliği" konulu eğitim düzenlendi.
İlçemizde Taşımalı Öğrenci Güvenliği Eğitimi Yapıldı

İlçemiz genelinde faaliyet gösteren öğrenci servisi şoförleri ve okul idarecilerimize yönelik olarak 15 Şubat 2017 günü Dursunbey Öğretmenevi ve ASO Toplantı Salonu´nda, "Taşımalı Öğrenci Güvenliği" konulu eğitim düzenlendi. Eğitime, Dursunbey Kaymakamlığı´na vekalet eden Kepsut Kaymakamı Sayın Murat ATICİ, Dursunbey İlçe Emniyet Müdürü Sayın Oğuz OLGUN, Dursunbey Jandarma Komutanı Üst. Ömer Faruk GÜRSOY, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Ümit GÖKDEMİR ve taşıma işlerinden sorumlu memur ve idareciler katıldı.

 

Kaymakam Murat ATICİ açılış konuşmasında, en kıymetli varlıklarımızı emanet ettiğimiz taşıma şoförlerini, can taşıdıkları gerçeğini unutmadan, özellikle kış mevsiminin hakim olduğu bu günlerde emniyet ve jandarma ekiplerinin uyarılarına dikkat etmelerini istedi. Emniyet Müdürü ve Jandarma Komutanının yol güvenliği ve asayiş durumları ile sunumlarının ardından, şoför ve idarecilerimizin yaşadığı sıkıntılar ve talepleri dinlendi.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ümit GÖKDEMİR ise şoför ve idarecilerin yaşadığı sıkıntılar ve taleplerine yönelik uygulamalar yapılacağını belirtirken, katılımları için teşekkürlerini iletti.

 

17-02-201717-02-201717-02-2017

Bozyokuş Mahallesi İsmail Dayı Caddesi No 44 10800 Dursunbey/BALIKESİR - 0 266 662 23 09

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.