BALIKESİR DURSUNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İsmail AKKOYUN Futbol Turnuvası Sona Erdi

İlçemizde düzenlenen İsmail AKKOYUN Öğretmenler Futbol Turnuvası Atatürk Ortaokulu´nun şampiyonluğu ile sona erdi.
İsmail AKKOYUN Futbol Turnuvası Sona Erdi

Eylül ayında kaybettiğimiz kıymetli meslektaşımız İsmail AKKOYUN anısına düzenlenen "İsmail AKKOYUN Öğretmenler Futbol Turnuvası" 17.11.2016 tarihinde yapılan final müsabakası ile sona erdi. Finalde 3 Eylül İlkokulunu mağlup eden Atatürk Ortaokulu turnuvanın şampiyonu oldu.

 

Final mücadelesinin ardından düzenlenen kupa törenine Dursunbey Kaymakamı Sayın Yaşar AKSANYAR, Dursunbey Jandarma Komutanı Üst. Sayın Ömer Faruk GÜRSOY ve Dursunbey Milli Eğitim Müdürü Sayın Ümit GÖKDEMİR katıldı. Turnuva şampiyonu Atatürk Ortaokulu kupasını Dursunbey Kayamakamı Yaşar AKSANYAR´ın, turnuva ikincisi 3 Eylül İlkokulu kupasını  Dursunbey Jandarma Komutanı Üst. Ömer Faruk GÜRSOY´un ve turnuva üçüncüsü Dursunbey Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi kupasını Dursunbey Milli Eğitim Müdürü Ümit GÖKDEMİR´in elinden aldı.

 

Turnuva sonucu şampiyon olan Atatürk Ortaokulu öğretmenleri, şampiyonluk kupasını İsmail AKKOYUN´un görev yeri olan Dursunbey Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi armağan ettiler. Atatürk Ortaokulu öğretmenlerinin bu davranışı diğer öğretmenlerimiz tarafından takdirle karşılanırken, duygu dolu anlar yaşanmasına sebep oldu.

 

Turnuvanın ´EN´leri ise şu şekilde sıralandı;

En golcü oyuncu: Zafer YEŞİLOVA - Dursunbey MTAL

En iyi oyuncu: Salih MARANGOZ - Atatürk Ortaokulu

En iyi kaleci: Uğur SATILMA - Atatürk Ortaokulu

Maestro Oyuncu: Enver AKMAN - Atatürk Ortaokulu

En Centilmen Oyuncu: Özcan ÖZTÜRK - 3 Eylül İlkokulu

En Centilmen Takım: Sebahattin Göndür İlkokulu

 

Turnuvaya katılan tüm öğretmenlerimizi tebrik ediyor, elim bir kaza sonucu kaybettiğimiz kıymetli mesai arkadaşımız İsmail AKKOYUN´u bu etkinlik vesilesi ile bir kez daha rahmetle anıyoruz.

 

18-11-201618-11-201618-11-201618-11-201618-11-201618-11-201618-11-2016

Bozyokuş Mahallesi İsmail Dayı Caddesi No 44 10800 Dursunbey/BALIKESİR - 0 266 662 23 09

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.