BALIKESİR DURSUNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü Ümit GÖKDEMİR´in Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

Dursunbey İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Ümit GÖKDEMİR yeni eğitim-öğretim yılı ile ilgili bir mesaj yayınladı.
Milli Eğitim Müdürü Ümit GÖKDEMİR´in Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

Uzun bir yaz tatilinin ardından öğrenci, öğretmen, veli ve bir çok paydaşımızla birlikte eğitim camiası olarak 2017-2018 eğitim-öğretim yılını karşılıyoruz. Hızla gelişen ve değişen dünyamızda ülkemizde de gelecek nesillerin bu değişim ve gelişime ayak uydurabilmesi için Bakanlığımız bünyesinden çok kapsamlı ve ciddi çalışmalar yürütülmekte.

 

Sevgili Öğrenciler;

Ülkemizin yarınları olan sizlerin değişen ve gelişen dünyamıza uyum sağlamanız, ülkemizi muhasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkması misyonuna en büyük hizmet olacaktır.

 

Kıymetli Öğretmenler;

Ülkemizin ve milletimizin bir çok sorun ile mücadele ettiği gerçeğini unutmadan, büyük ve güçlü Türkiye´nin anahtarının eğitim olduğunun bilinciyle hareket ederek genç nesilleri topluma kazandırmanın gayreti içinde olmalıyız. Bu vatanın evlatlarının istikbali için elimizden geleni ardımıza koymamalıyız.

 

Değerli Veliler;

Yaşamınız boyunca sahip olduğunuz en kıymetli varlıkları bizlere emanet ettiğinizin farkında olarak, çocuklarımızı milli değerlerimiz ışığında vatanına, milletine sadık bireyler olarak yetiştirmek amacındayız.

 

Bilindiği üzere 1., 5. ve 9. sınıflardan itibaren uygulamaya konulan öğretmen ve idarecilerimize tanıtımı yapılan yenilenen müfredatımızda yeni eğitim öğretim yılımızla birlikte ülkemize ve eğitimin tüm paydaşlarına hayırlı olmasını diler, yeni eğitim-öğretim yılımızın ilçemize, ülkemize ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini dilerim.

 

Hep birlikte 2023 ve 2071 hedeflerini yakalamış, insanlığın tek umudu güçlü Türkiye için...

 

Ümit GÖKDEMİR

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Bozyokuş Mahallesi İsmail Dayı Caddesi No 44 10800 Dursunbey/BALIKESİR - 0 266 662 23 09

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.