BALIKESİR DURSUNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürlüğümüzden Bir GMKA Projesi Daha

Güney Marmara Kalkınma Ajansı(GMKA)´nın 2017 takvim yılı içinde açmış olduğu Teknik Destek programı çerçevesinde Müdürlüğümüzün bir projesi daha destek almaya hak kazandı.
Müdürlüğümüzden Bir GMKA Projesi Daha

Güney Marmara Kalkınma Ajansı (GMKA) 2017 Yılı Teknik Destek Programı kapsamında, 5. Döneme ait başvurularından başarılı bulunan 22 Teknik Destek Projesinden birisi de Müdürlüğümüzün sunduğu “Daha İyi Tanıyorum, Engelleri Aşıyorum” adlı projesi hibe almaya uygun görüldü.


Dursunbey İlçe Milli Eğitim Müdürü Ümit GÖKDEMİR; Müdürlüğümüz ve bağlı bulunan kurumlarda var olan proje alt yapısı ile birçok kez Ulusal Ajans ve GMKA projelerinin kabul olduğunu, GMKA’nın 5. Dönem başvurusu kapsamında ise kabul görülen “Daha İyi Tanıyorum, Engelleri Aşıyorum” proje konusunun ise Engelli bireyler ile çalışma yapan öğretmenler ve engelli bireylere sahip aileler konusunda İlçemize büyük farkındalıklar kazandıracağını umut ederek, GMKA ile sürdürülen çalışmaların artarak devam edeceğini ve desteklerden daha fazla faydalanmak istediklerini belirtti.


Bu projenin hazırlanmasında üstün gayret gösteren Şahin GÜNDOĞAN ve Esra Gül BAHÇAVAN’ a, ayrıca her ne kadar şuan kurumumuz bünyesinde çalışmıyor olsa da projeye sunduğu katkılardan dolayı Mesleki Eğitim Merkezimizin eski müdür yardımcısı Yavuz ERBAŞ’ a teşekkür ediyor, başarılı çalışmalarından dolayı kendilerini kutluyoruz.

Bozyokuş Mahallesi İsmail Dayı Caddesi No 44 10800 Dursunbey/BALIKESİR - 0 266 662 23 09

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.