BALIKESİR DURSUNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrenci Temsilcilerimizden Anlamlı Ziyaret

Beşiktaş´taki hain terör saldırısı sonrası ilçemiz okul temsilcileri İlçe Emniyet Müdürlüğü´nü ziyaret etti.
Öğrenci Temsilcilerimizden Anlamlı Ziyaret

Ülkemizde son dönemde artan terör olayları ile birlikte 10 Aralık 2016 cumartesi günü İstanbul Beşiktaş´ta polise yapılan saldırı sonucunda toplumda oluşan hassasiyete binaen ilçemiz öğrenci temsilcilerinin organizasyonu ile İlçe Emniyet Müdürlüğüne taziye ziyareti düzenlenmiştir. Ziyaret kapsamında Dursunbey Mustafa Korkmaz Anadolu Lisesi Okul Müdürü Muhammed KARATAŞ, Din Kültürü Öğretmeni Mehmet EMİN, İngilizce Öğretmeni Fatma ÖZDEMİR, Rehber Öğretmeni Yücel ALTAY, Dursunbey Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Murat BOSTAN ile birlikte ilçemiz bu okul temsilcileri Ebrar AKTAŞ, Emre BOZKURT ve Buse DENİZ ile birlikte Mustafa Korkmaz Anadolu Lisesi öğrencileri polislere karanfil takdim ederek Dursunbey´in Türk Polisinin yanında olduğunu göstermişlerdir.

 

Dursunbey İlçe Emniyet Müdürü Salih DUMLU bu anlamlı ziyaret için öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederek ülkemizin böyle acılar yaşamaması temennisinde bulundular.

 

15-12-201615-12-201615-12-2016

Bozyokuş Mahallesi İsmail Dayı Caddesi No 44 10800 Dursunbey/BALIKESİR - 0 266 662 23 09

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.