BALIKESİR DURSUNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖĞRENCİLERİMİZDEN BÜYÜK BAŞARI

24/25 Şubat tarihlerinde Balıkesir Mimar Sinan Endüstri Meslek Lisesi Bocce sahasında yapılan ortaokullar arası  petank il birinciliğine katılan Dursunbey 125.Yıl İMKB Yatılı Bölge Ortaokulu öğrencileri; katıldığı dört kategoride küçük erkek, küçük kız, yıldız kızlar kategorisinde il 1.si;   Yıldız erkekler kategorisinde il 2.si oldular. 
ÖĞRENCİLERİMİZDEN BÜYÜK BAŞARI

25/26 Mart 2015 tarihinde Manisa ilinde yapılacak olan Bocce Bölge şampiyonasına sıkı hazırlanan takımımız oradan da alnının akıyla çıkacaklarına inanıyorlar. Bu ekip Geçen yıl Katıldığı yarışmada il birincisi olup ilimizi Mersin de temsil edip iki kategoride Türkiye 5.liği kazanmıştı. Geçen sene edindiği tecrübeden sonra bu sene bizlerde Madalya beklentisi oluşturan Dursunbey 125.Yıl İMKB Yatılı Bölge Ortaokulu öğrencilerimizi kutlar başarılarının devamını dileriz.   Ayrıca başarıda emeği olan Beden Eğitimi öğretmenleri ve desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür ederiz.

Bozyokuş Mahallesi İsmail Dayı Caddesi No 44 10800 Dursunbey/BALIKESİR - 0 266 662 23 09

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.