BALIKESİR DURSUNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLAMALARI BAŞLADI

Dursunbey’de  24 Kasım Öğretmenler Günü programları Cumhuriyet Meydanında bulunan Atatürk Anıtı önünde, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ümit GÖKDEMİR´in çelenk sunumu ile başladı.Saygı duruşuun ardından İstiklal Marşı okundu.
ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLAMALARI BAŞLADI

Tören öncesinde ise İlçe Jandarma Komutanlığı ve Emniyet Müdürlüğü tarafından öğretmenlere çiçekler takdim edildi.

24 Kasım Öğretmenler Günü kutlama programı çelenk sunma töreninin ardından ise Sebahattin Göndür İlkokulu 3/C sınıfı öğrencileri İlçe Milli Eğitim Müdürümüzü Ümit GÖKDEMİR’i makamında ziyaret ettiler. Kendisini ziyaret eden öğrencilerden birisini makam koltuğuna oturtan Müdürümüz  daha sonra öğrencilere kendi elleri ile şeker ikramında bulundu. Sebahattin Göndür İlkokulu öğretmenleri tarafından Milli Eğitim Müdürümüze el emeği bir tablo da hediye edildi. Öğrenciler ile bir süre sohbet eden Müdürümüz daha sonra İlçe Kaymakamı Yaşar AKSANYAR´ı üç öğrenci ile ziyaret etti. Öğrenciler Kaymakam Yaşar AKSANYAR´a çiçek hediye ederek öğretmenler gününü kutladı. Ziyarette Kaymakamız İlçemizde bulunan tüm Öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü kutladılar.

Öretmenler günü etkinlikleri hafta içinde çeşitli programlar ile devam edecektir.

Bozyokuş Mahallesi İsmail Dayı Caddesi No 44 10800 Dursunbey/BALIKESİR - 0 266 662 23 09

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.