BALIKESİR DURSUNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Rehberlik ve Denetim Ziyaretleri

         Sayın Kaymakamımız Yaşar AKSANYAR’ın talimatları ile muhtelif zamanlarda bizzat Sayın Kaymakamımızın da katılımları ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzce tüm okullarımıza ; rehberlik , denetim , idareci ve öğretmenlerimizle tanışma ve sorunların yerinde tespiti amacıyla belli bir takvim dahilinde ziyaretler yapılmaya başlanmıştır.
Okul Rehberlik ve Denetim Ziyaretleri

                   Bu Kapsamda ilk olarak 15/10/2015 tarihinde sırasıyla Şabanlar, Süleler, Hamzacık, Hatun Yılmaz ve Kavacık İlk ve Ortaokulları ziyaret edildi. Rehberlik amaçlı yapılan ziyaretlerde öğretmen ve öğrencilerimizle Milli Eğitim Müdürümüz Ümit GÖKDEMİR sorunları tespit amaçlı mini toplantılar düzenledi. Kavacık ilk ve Ortaokulu 8. sınıf öğrencileriyle kariyer planlama adına bir ders saatinde bilgilendirme yaptı. 

           Yapılan okul ziyaretlerinde Milli Eğitim Müdürümüz;

  • Okullarımızda bulunan tüm derslik,laboratuar vs. odalar ile arşiv dahil okul ortamının düzenli kullanımı
  • Okullarda atıl halde bulunan tüm malzeme ve materyallerin göz önünden mevzuata uygun bir ne şekilde kaldırılacağı
  • Arşiv odalarının düzenli kullanımı
  • Güvenlik tedbirleri yangından korunma
  • Kütüphane tertip ve düzeni
  • Kantin ve Diğer okul eklentilerinin kullanımı
  • Protokol Kuralları 

gibi konularda rehberlik etti.

Okul Rehberlik ve Denetim ZiyaretleriOkul Rehberlik ve Denetim ZiyaretleriOkul Rehberlik ve Denetim ZiyaretleriOkul Rehberlik ve Denetim ZiyaretleriOkul Rehberlik ve Denetim ZiyaretleriOkul Rehberlik ve Denetim ZiyaretleriOkul Rehberlik ve Denetim ZiyaretleriOkul Rehberlik ve Denetim ZiyaretleriOkul Rehberlik ve Denetim ZiyaretleriOkul Rehberlik ve Denetim ZiyaretleriOkul Rehberlik ve Denetim ZiyaretleriOkul Rehberlik ve Denetim ZiyaretleriOkul Rehberlik ve Denetim Ziyaretleri

Bozyokuş Mahallesi İsmail Dayı Caddesi No 44 10800 Dursunbey/BALIKESİR - 0 266 662 23 09

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.