BALIKESİR DURSUNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OKULLARIMIZ TEKNOLOJİYİ KULLANIYOR

İlçemizde birçok okulda uygulanan ve başarılı sonuçları görülen, öğrencilerimizin en kısa sürede anlama ve cevaplama becerileri üzerine kurulu olan ve işlendiği derste öğrencilerin ilgisini ders sonuna kadar canlı tutan ELEKTROY uygulamasını yerinde görmek ve öğrencilerle sohbet etmek amacıyla, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ümit GÖKDEMİR, 03.03.2015 tarihinde, 125 Yıl İMKB YBO’da Fen ve Teknoloji Dersine katılarak uygulamayı bizzat yerinde görmüştür
OKULLARIMIZ TEKNOLOJİYİ KULLANIYOR

Sonrasında öğrencilerle keyifli bir sohbet gerçekleştirmiş ve öğrencilerin ilgilerini sürekli diri tutan bu tür uygulamaları çok sevdiklerini, benzer etkinliklerle dersleri çok daha zevkli işlediklerini ve anladıklarını belirtmiş ve bu sistemin alınmasında emeği geçenlere ve kullanan öğretmenlerine teşekkür etmişlerdir.

Bizlerde böylesi güzel uygulamaları hayata geçiren okul idarecilerimizi ve kendilerinden desteklerini esirgemeyen değerli öğretmen ve velilerimizi tebrik ediyor, öğrencilerimizin başarılarının artarak devam edeceği inancını paylaşıyoruz.

 

Bu güzel memleketin güzide evlatlarına, geleceğimize harcanan emeklerin Allah’ın (cc) izniyle zayi olmayacağına inancımızı birkez daha yineliyoruz.

Bozyokuş Mahallesi İsmail Dayı Caddesi No 44 10800 Dursunbey/BALIKESİR - 0 266 662 23 09

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.