BALIKESİR DURSUNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OKULLARIMIZDAN MADALYALARA AMBARGO

BADMİNTOND İL ŞAMPİYONASINDA DURSUNBEY DERBİSİ     Okul sporlarının birçok branşında Balıkesir’de zirveye oynayan Okullarımız Badminton İl şampiyonasında yine finalde karşılaştı. Badmintonda Üç senedir finalin adı değişmiyor: 125.YIL İMKB YİBO - ATATÜRK ORTAOKULU
OKULLARIMIZDAN MADALYALARA AMBARGO

 

Finale kadar tüm maçlarını kazanan iki okulumuz finalde birbirlerine rakip oldular.Adeta ezeli rekabete dönüşen iki okulun maçlarında önceki iki yılın aksine bu sene gülen taraf YİBO oldu. Üç senedir Altın ve Gümüş madalyalarına ambargo koyan okullarımız şimdiden hazırlıklarını dördüncü final için yapmaya başladılar. Bize yaşattıkları çifte madalya heyecanı için iki takımımızın öğretmen ve öğrencilerine de teşekkür ediyoruz.

 

Finalde Şampiyon olan 125.YIL İMKB YİBO 24-26 Mart tarihleri arasında AYDIN veya ÇANAKKALE’ de yapılacak olan Bölge şampiyonasında ilimizi temsil edecek. Kendilerine bölge finallerinde de başarılar diliyor madalya haberlerini bekliyoruz.

Bozyokuş Mahallesi İsmail Dayı Caddesi No 44 10800 Dursunbey/BALIKESİR - 0 266 662 23 09

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.