BALIKESİR DURSUNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Genç Senarist ve Yönetmenler" Sinema Ödülünde Buluştu..

BENGİ Projesi kapsamında Özel Büro tarafından düzenlenen "Öykü Tamamlama" ve "10 Saniyede Gençlik" yarışmalarını kazananları sinema ödülünde buluştu.
"Genç Senarist ve Yönetmenler" Sinema Ödülünde Buluştu..

BENGİ Projesi kapsamında İlçemiz lise öğrencileri arasında "genç senarist ve yönetmenler" bulmak amacıyla düzenlenen "Öykü Tamamlama" ve "10 Saniyede Gençlik" yarışmalarını kazananları Balıkesir´de sinema gezisi ile ödüllendirildi. Müdürlüğümüz Özel Büro tarafından organize edilen yarışmalar ve ödül programı Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ve Dursunbey Belediyesi´nin katkıları ile gerçekleştirildi.

 

Oldukça yoğun katılımın olduğu yarışmaların oylamaları Özel Büro resmi sayfası olan www.hedefne.com üzerinden gerçekleştirildi. Bu sayede öğrencilerimiz arkadaşları tarafından değerlendirilmiş oldu. Yarışmalarda dereceye giren öğrenciler ise yakın arkadaşları ile birlikte sinema gezisine katılmaya hak kazandı.

 

Gezi sırasında ilk olarak bir restoranda yemek yiyen öğrenciler ardından film saatine kadar alışveriş merkezini gezme imkanı buldular. Film sırasında patlamış mısır da ikram edilen öğrenciler hem filmden, hem de geziden oldukça memnun kaldıklarını belirtirken, bu kapsamdaki yarışmaların artarak devam etmesini istediler.

 

Yarışmalarda dereceye giren öğrencileri tebrik ediyor, benzer yarışmaların yine büyük ödüllerle devam edeceği müjdesini veriyoruz. Bu etkinlik kapsamında desteğinden dolayı Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ve Dursunbey Belediyesi´ne teşekkür ediyoruz.

 

06-06-201706-06-201706-06-201706-06-201706-06-2017

Bozyokuş Mahallesi İsmail Dayı Caddesi No 44 10800 Dursunbey/BALIKESİR - 0 266 662 23 09

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.