BALIKESİR DURSUNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“RAMADAN IN THE TOWN” PROJESİYLE OKULUMUZ BOYANDI

“RAMADAN IN THE TOWN” – ŞEHİRDE RAMAZAN   İlçemizde bu yıl ikincisi gerçekleşen , “Ramadan in the town” projesi kapsamında,5 farklı ülkeden toplam 9 üniversite öğrencisi 15 gün süreli olarak Dursunbey’de çeşitli sosyal sorumluluk projelerinde görev alıyorlar.
“RAMADAN IN THE TOWN” PROJESİYLE OKULUMUZ BOYANDI

Dursunbey Kaymakamlığı ve Dursunbey Belediye Başkanlığının öncülüğünde Gençtur Organizasyon ile ortaklaşa yürütülen projeye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzde iştirakçi olarak katılmıştır.

Bu kapsamda, İlçemiz Nene Hatun Mesleki ve Teknik Eğitim Lisesi’nin iç cephe boyasını yapan yabancı uyruklu öğrencilerimiz okulumuzun yenilenmesine ve güzelleşmesine katkı sunmaktadırlar.

Okulumuzun boyanması için gerekli olan boya ve benzeri tüm masraflar proje kapsamında belediyemizce karşılanmaktadır.

 

Böylesi bir proje ile ilçemiz okullarına renk katan başta dünyanın dörtbir yanından gele öğrencilerimize ve bu güzelliğe vesile olan Kaymakamımız Sayın Yaşar AKSANYAR’a  , Belediye Başkanımız Sayın Ramazan BAHÇAVAN’a  , ayrıca yabancı öğrenci grubuyla özverili bir şekilde , yakinen ilgilenen Gençtur yetkilisi  Meryem Hanım’a ve Belediye Başkanımızın kızları Emine BAHÇAVAN’a ve de Nene Hatun Mesleki ve Teknik Eğitim Lisesi idarecilerimize teşekkür ederiz.

Bozyokuş Mahallesi İsmail Dayı Caddesi No 44 10800 Dursunbey/BALIKESİR - 0 266 662 23 09

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.