BALIKESİR DURSUNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şehit Ömer Halisdemir İmam-Hatip Ortaokulu´na BENGİ Ziyareti

Dursunbey Kaymakamı Sayın Nurettin YÜCEL, BENGİ Projesi kapsamında Şehit Ömer Halisdemir İmam-Hatip Ortaokulu´nu ziyaret etti.
Şehit Ömer Halisdemir İmam-Hatip Ortaokulu´na BENGİ Ziyareti

Balıkesir Valiliği himayesinde devam eden BENGİ Projesi kapsamında Dursunbey Kaymakamı Sayın Nurettin YÜCEL, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Ümit GÖKDEMİR ile birlikte Şeht Ömer Halisdemir İmam-Hatip Ortaokulu´nu ziyaret etti.

 

Öğretmenler ile sohbet toplantısı gerçekleştiren Kaymakam Nurettin YÜCEL, özellikle BENGİ Projesi kapsamında gerçekleştirilen etkinliklerden dolayı öğretmenlerimize teşekkür ederken, okulun mevcut binasının yetersizliği sebebiyle en kısa sürede yeni bir bina yapımına başlanacağı müjdesini verdi. Okulun kendi arazisi üzerinde 24 derslik olarak yapılacağını ileten Kaymakam Nurettin YÜCEL, bir an önce yeni okul binasında eğitim-öğretime başlanması için çalıştıklarını iletti.

 

Ardından öğrencilerle birlikte Okuma Saati etkinliğine katılan Nurettin YÜCEL, yaklaşık bir ders saati boyunca öğrencilerle kitap okudu. BENGİ Projesine samimiyetle ilgi gösteren öğrencilere çok teşekkür eden Kaymakam Nurettin YÜCEL, okuldan ayrılırken ´güzel duygularla ayrıldığını´ belirtti.

 

26-12-201726-12-201726-12-201726-12-2017

Bozyokuş Mahallesi İsmail Dayı Caddesi No 44 10800 Dursunbey/BALIKESİR - 0 266 662 23 09

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.