BALIKESİR DURSUNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şehitlerimizi Andık

18 Mart Şehitleri anma programımız 18 Mart Saat 11:00 ‘de Dursunbey Cumhuriyet alanında yapılan Çelenk sunma töreniyle başladı.17:00’de İlçemiz Kent Meydanında, Çanakkale Şehitlerimizin cephedeki bir günlük kumanyası olan “Üzüm Hoşafı ve Kuru Ekmek İkramı”ndan sonra saat18:30’da İlçemiz Kent Meydanında Belediye tarafından yaptırılan Şehitler Anıtı’nın açılışı yapıldı ve ardından Farabi Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi ve Dursunbey 125.Yıl İMKB Yatılı Bölge Ortaokullumuzun hazırladığı saat 19:15 de başlayan anma programıyla devam etti 
Şehitlerimizi Andık

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan anma programımızda günün anlam ve önemini belirten konuşmayı İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ümit GÖKDEMİR yaptı.  Daha sonra öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin hazırladığı tiyatro, şiir, koreografi, röportaj, türküler ve Çanakkale Marşının okunması ve ödül töreninin ardından programımız sona erdi.

Hazırladıkları programla bizlere Çanakkale ruhunu tekrar yaşatan, gelecek adına umutlarımızı tazeleyen Okulumuzun tüm çalışanlarına ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.

 

 

 

Bozyokuş Mahallesi İsmail Dayı Caddesi No 44 10800 Dursunbey/BALIKESİR - 0 266 662 23 09

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.