BALIKESİR DURSUNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şehitlerimizin İsimleri Okullarımızda Yaşayacak!!

15 Temmuz hain darbe girişimi sırasında şehit olan Asb. Ömer HALİSDEMİR ve terörle mücadele operasyonlarında şehit olan Asb. Aydın ERYILMAZ´ın isimleri okullarımızda yaşayacak.
Şehitlerimizin İsimleri Okullarımızda Yaşayacak!!

15 Temmuz hain darbe girişimi sırasında şehit olacağını bile bile verilen emri cesaretle uygulayarak ülkenin kaderini değiştiren ancak darbeciler tarafından alçakça şehit edilen Asb. Ömer HALİSDEMİR´in ismini yaşatmak üzere Dursunbey İmam-Hatip Ortaokulu´nun adı "Şehit Ömer Halisdemir İmam-Hatip Ortaokulu" olarak değiştirildi.

 

Geçtiğimiz yıl terörle mücadele operasyonları kapsamında Tendürek Dağında teröristlerin hain saldırısıyla şehit edilen Asb. Aydın ERYILMAZ´ın ismini yaşatmak üzere doğduğu ve ilköğrenimini gerçekleştirdiği mahallenin okulu olan Şabanlar İlkokuluna verilerek okulun yeni ismi "Şabanlar Şehit Aydın Eryılmaz İlkokulu" oldu.

 

İki şehidimizin kalplerimizde yaşayan isimlerinin gelecek nesillerin de farkında olacağı temennisi ile okullarımıza verilerek okullarımızın manevi değerlerinin yüceltilmesinden dolayı şehitlerimiz ve aileleri adına bu vatanın evlatları olarak onur duyuyor, bize bu toprakları vatan eylemek adına canlarını hiçe sayan tüm kahraman vatan evlatlarını saygı ve minnetle anıyoruz.

Bozyokuş Mahallesi İsmail Dayı Caddesi No 44 10800 Dursunbey/BALIKESİR - 0 266 662 23 09

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.