BALIKESİR DURSUNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Taşımalı Eğitim Şoför Eğitimi Yapıldı

İlçemizde taşımalı eğitim kapsamında faaliyet gösteren taşıma servisi şoförleri ve taşıma merkezi okul idarecilerine "Taşıma Güvenliği" konulu eğitim verildi.
Taşımalı Eğitim Şoför Eğitimi Yapıldı

İlçemizde taşımalı eğitim kapsamında hizmet veren şoförlerimize İlçe Jandarma Komutanlığı, İlçe Emniyet Müdürlüğü, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve Toplum Sağlığı Merkezi´nin ortak çalışması ile 06.10.2017 Cuma günü Dursunbey Öğretmenevi ve ASO evsahipliğinde eğitim semineri düzenlendi. Seminere ilçe genelinde taşımalı eğitim yapılan okulların idarecileri ve taşıma hizmeti veren şoförler katıldı.

 

Toplantıya Dursunbey Emniyet Müdürü Sayın Gökhan KUZU, Dursunbey İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ümit GÖKDEMİR ve Toplum Sağlığı Merkezi görevlilerinin yanı sıra Emniyet ve Jandarma görevlileri katıldı. Dursunbey Milli Eğitim Müdürü Ümit GÖKDEMİR´in açılış konuşması ile başlayan seminer, Dursunbey Emniyet Müdürü Gökhan KUZU´nun sunumu ile devam etti. Şoförlerimize çocuklarımızın "can"larının kendilerine emanet edildiğinin farkına vararak sorumlu davranmaları uyarılarında bulunuldu.

 

Müdürlüğümüz Özel Büro Personeli Rehber Öğretmen Şahin GÜNDOĞAN, öğrencilerle sağlıklı iletişim konusunda, Emniyet Müdürlüğü Trafik Şubesi polis memuru Saim DİNÇ trafikte dikkat edilecek hususlar hakkında istatistiki bilgiler sundu. Toplum Sağlığı Merkezi personeli Sakin İPEKÇİ´nin trafik kazalarında ilk yardım sunumunun ardından Dursunbey Emniyet Müdürü Gökhan KUZU ve Dursunbey Milli Eğitim Müdürü Ümit GÖKDEMİR´in teşekkür konuşmaları ile seminer tamamlandı.

 

10-10-201710-10-201710-10-201710-10-201710-10-2017

Bozyokuş Mahallesi İsmail Dayı Caddesi No 44 10800 Dursunbey/BALIKESİR - 0 266 662 23 09

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.