BALIKESİR DURSUNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TEOG DANIŞMA MERKEZİMİZ ATATÜRK ORTAOKULUNDA HİZMET VERİYOR

Müdürlüğümüz, Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG)   sonucuna göre tercih yapacak öğrencilere, Atatürk Ortaokulundaki tercih merkeziyle  danışmanlık hizmeti veriyor.
TEOG DANIŞMA MERKEZİMİZ ATATÜRK ORTAOKULUNDA HİZMET VERİYOR

Öğrencilerimizin ve ailelerimizin yoğun bir temponun ardından, emeklerinin meyvelerini alacağı tercih dönemi başlıyor. 6-16 Temmuz 2015 tarihlerinde TEOG  yerleştirme tercih işlemleri gerçekleştirilecektir.

Öğrencilerimizin bütün hayatlarını etkileyecek olan tercih süreci, profesyonel hizmet ve yardım alınması gereken çok önemli bir konudur. 6-16 Temmuz tarihlerinde hizmet verecek olan rehberlik merkezinde Rehber öğretmenlerimiz gelen öğrencileri yeni düzenlemeler çerçevesinde en doğru şekilde yönlendirecek. Sınav başarısına paralel bir yerleştirme başarısının yakalanabilmesi amacıyla veli ve öğrencilerimizin merkezimize başvurmalarının geleceklerini belirleme adına kendilerinin yararına olacağı kaçınılmaz bir gerçektir.

  Danışma Merkezimizde okul yüzdeleri, başarı yüzdesi ve puanların yanı sıra öğrencilerin kariyer hedeflerine göre en doğru okulun tercih edilmesi sağlanıyor. Öğrencilerimize, geleceklerine yön vermek adına danışmanlık hizmetinin verileceği, ilgi, yetenek ve değerler doğrultusunda gelecek hayatlarında seçmek istedikleri meslekler hakkında bilgilerin verileceği, fikir alışverişlerinin yapılacağı merkezimizde öğrencilerimiz geleceklerine yön vermeye çalışacaklar.

Öğrencilerimizin hayallerindeki okullarda okuyarak kendilerine, ailelerine ve ülkesine yararlı birer vatandaş olmaları dilekleriyle öğrencilerimize başarılar diliyor ve tüm 8.Sınıf öğrencilerimizi tercih yapmaya bekliyoruz.

Bozyokuş Mahallesi İsmail Dayı Caddesi No 44 10800 Dursunbey/BALIKESİR - 0 266 662 23 09

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.