BALIKESİR DURSUNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TEOG Ortak Sınavlarda 940 Türkiye şampiyonundan 2´si Dursunbey ilçemizden...

TEOG Ortak Sınavlarda 940 Türkiye şampiyonundan  2´si  Dursunbey ilçemizden...

TEOG  Ortak sınavlarda tüm soruları doğru yanıtlayarak  1.olan öğrencilerimiz gençlere olan umudumuzu bir kez daha artırdı. Aslı MERT (İmam Hatip Ortaokulu)   Faruk KEZER ve Elif UYSAL (Atatürk Ortaokulu)  TEOG Ortak Sınavlarda 1. Olarak emeğin ve inancın her zaman kazanacağını göstermiş oldu.

Dursunbey İmam Hatip Orta Okulu öğrencilerinden Aslı MERT TEOG Ortak Sınavlarda hem 1. Dönem hem de 2. Dönem tüm soruları doğru yanıtlayarak, 1.liğe imza attı; ve başarının  tesadüf olmadığını göstermiş oldu. Başarısıyla Okulunu ve ilçemizi en iyi şekilde temsil eden Aslı MERT Balıkesir genelindeki tüm İmamhatip Ortaokulları arasında da 1.liği kimseye kaptırmadı.

Dursunbey Atatürk Orta Okulu 8. Sınıf öğrencilerinden olan Elif UYSAL ve Faruk KEZER 1.liğiyle gurur duyduğumuz diğer öğrencilerimiz. Aileleriyle birlikte okullarını ziyaret eden öğrencilerimiz bu mutluluklarını onlara yoğun emek veren öğretmenleri ve okul idareleriyle paylaştırlar.

Kaymakamımız Sayın Yaşar AKSANYAR 1.lerimiz ile ettiği sohbette bu başarıdan duyduğu memnuniyeti dile getirerek öğrencilerimizi tebrik etti. Ayrıca Sayın AKSANYAR bu başarının bir bütün olduğunu belirterek emeği geçen tüm öğretmen ve ailelerine teşekkürlerini bildirdi.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ümit GÖKDEMİR 1.olan öğrencilerimizi vermiş oldukları emekten ve gösterdikleri azimden dolayı tebrik etti. Bu başarının ilçemiz adına büyük bir mutluluk olduğunu belirtti. Bu başarının en güzel parçası olan ailelerimizi ve öğretmenlerimizi unutmayan GÖKDEMİR   son yıllarda giderek artan başarımızdan dolayı başta öğrencilerimiz olmak üzere öğrencilere emek veren öğretmen ve ailelerine en içten dileklerimle teşekkür ederim dedi. 

 

16-06-201616-06-201616-06-201616-06-201616-06-201616-06-2016

Bozyokuş Mahallesi İsmail Dayı Caddesi No 44 10800 Dursunbey/BALIKESİR - 0 266 662 23 09

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.