BALIKESİR DURSUNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TEOG Sınavı başarıyla tamamlandı.

TEOG Sınavı başarıyla tamamlandı.

 29-30 Nisan 2015 tarihinde 8. Sınıf öğrencilerimizin katılımıyla gerçekleştirilen ikinci dönem Temel Öğretimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sınavı başarılı bir şekilde tamamlandı. Sınavda görev alarak sınavın sorunsuz bir şekilde tamamlanmasına, özveriyle çalışarak yardımcı olan tüm yönetici, öğretmen, memur ve personellerimizi tebrik ediyoruz.

Ayrıca, Başta Dursunbey Kaymakamlığı olmak üzere, öğrencilerimize verdiği destekten dolayı Dursunbey Belediyesine, sınav güvenliğinin sağlanmasında, sınavın huzur ve güven ortamında yapılmasında bizlere destek olan İlçe Jandarma Komutanlığımıza ve İlçe Emniyet Müdürlüğümüze teşekkür ediyoruz

 Son olarak Eğitim Öğretim hayatlarının önemli aşamalardan biri olan TEOG sınavını başarılı bir şekilde tamamlayan öğrencilerimizi ve onları yetiştiren ailelerini tebrik ediyor, sınav sonuçlarının hayırlara vesile olmasını diliyoruz.

Bozyokuş Mahallesi İsmail Dayı Caddesi No 44 10800 Dursunbey/BALIKESİR - 0 266 662 23 09

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.