BALIKESİR DURSUNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TÜRKİYEDEKİ İKİ OKULDAN BİRİSİ DURSUNBEYİMİZDE

İmam Hatip Ortaokulumuz “Hayat Boyu Öğren ve Öğret” projesi ile ülkemiz genelinde tüm başvuru sahipleri arasında değerlendirmeyi geçen ve kabul edilen iki İmam Hatip Ortaokulundan biri olarak da büyük bir başarıya imza atmıştır          
TÜRKİYEDEKİ İKİ OKULDAN BİRİSİ DURSUNBEYİMİZDE

 Dursunbey İmam Hatip Ortaokulu İdareci ve Personeli Tarafından Avrupa Birliği Bakanlığı, Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkez Başkanlığı Erasmus+ Programı Ana Eylem 1 Bireylerin Öğrenme Hareketliliği 2015 Yılı Okul Eğitimi Personel Hareketliliği Projesi kapsamında hazırlanan “Hayat Boyu Öğren ve Öğret” projesi 1916 başvuru arasından kabul edilen 88 proje arasına 52. Sıradan girmeyi başarmıştır. 13.968,00 Euro hibeye sahip olan proje kapsamında ilçemiz Dursunbey İmam Hatip Ortaokulu idareci ve öğretmenleri; Eğitimde Yeni Teknolojilerin Kullanımı, Erken Okul Terki, 21.yy Eğitim Metodları alanında hizmetiçi eğitim faaliyetlerine katılmak üzere önümüzdeki günlerde Çek Cumhuriyetine gideceklerdir.

İmam Hatip Ortaokulumuzu bu başarılarından dolayı kutlar, başarılarının devamını dileriz.   

Bozyokuş Mahallesi İsmail Dayı Caddesi No 44 10800 Dursunbey/BALIKESİR - 0 266 662 23 09

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.