BALIKESİR DURSUNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YENİ OKUL AÇMA ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR

İlçemiz Sevincelik Mevkiinde ihale aşamasına gelen; 24 derslikli okul, 200 öğrenci barınma kapasiteli yurt ve kapalı spor salonundan oluşan yeni İmam Hatip Lisesi Binası ve müştemilatının yerleşim planlarının tamamlanması için, Balıkesir’den 11/12/2014 tarihinde Mimar Ali ÇAKIROĞLU gelmiş, arazi İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ümit GÖKDEMİR ve İmam Hatip Yaşatma Derneği Başkanı Avukat Osman BILDIR tarafından Mimar Beye gezdirilmiştir.
YENİ OKUL AÇMA ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR

Yine anılan okul için; 13/12/2014 Cumartesi günü, Din Öğretiminden Sorumlu İl Müdür Yardımcımız Sayın Ahmet CENGİZ gelmiş ve arazi yerinde görülerek, okul yerleşim planları; İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ümit GÖKDEMİR ve İmam Hatip Yaşatma Derneği Başkanı Avukat Osman BILDIR tarafından yerinde gösterilmiştir. Sayın Ahmet CENGİZ tarafından bir önceki hafta Antalya’da Bakanlık yetkililerince yapılan bilgilendirme toplantısından bilgiler bizlerle paylaşılmıştır.

 

Ayrıca il Müdür Yardımcımız Sayın Ahmet CENGİZ mevcut İmam Hatip Lisesi’ni ve Pansiyonunu yerinde görerek öğrenci ve öğretmenlerle sohbet etmiş, Din eğitim ve öğretiminde yaşanan aksaklıkları yerinde görmeye çalışmış daha iyi eğitim ve öğretim planlaması için incelemelerde bulunmuştur.

 

Bozyokuş Mahallesi İsmail Dayı Caddesi No 44 10800 Dursunbey/BALIKESİR - 0 266 662 23 09

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.